جهت هماهنگی تور و پشتیبانی سایت باشماره { 09127994107} تماس بگیرید.

پارک پردیسان

پارک پردیسان نماد محیط زیستان تهران

پارک پردیسان چرا نماد محیط زیست شناخته میشود؟

در دل پارک پردیسان سازمان محیط زیست استان تهران واقع شده و یک موزه حیاط وحش در پارک پردیسان قرار دادرد. از این رو پارک پردیسان نماد محیط زیست تهران می‌باشد.

آزادی حیوانات در پارک پردیسان


امکانات پارک پردیسان

امکانات رفاحی و تفریحی پارک پردیسان را می‌توان به این صورت نام برد.

موزه آب

پارک جنگلی

سازمان حفاظت از محیط زیست استان تهران

رستوران – کافی شاپ – پارکینگ -سرویس بهداشتی

نمای غروب آفتاب از پارک پردیسان


کجا باد بادک هوا کنیم؟

لذت حس لطیف کودکی ، بیایید به پارک پردیسان و یک بادبادک پرواز دهید تا حس لطیف کودکی را حس کنید. برا ساعاتی دور از هیاهو و مشکلات زندگی باشیم.

بادباد بازی در پارک پردیسان

خیلی وقت ها ، هنگامی که از اتوبان همت و یا حکم گذر میکنیم. پرواز بادبادک هایی را بر آسمان می‌بینیم. گاهی وقت های حس بازی و پرواز بادبدک را هم به خود ما آدم بزرگ ها دست میده. یک بار بریم و تجربش کنیم.

پارک حیوانات

پارک پردیسان محل مناسبی است برای بازی و شادی سگ‌ها و گربه‌های شماست. حیوان خانگیتون را برای گردش به پارک پردیسان ببرید و با هم قدم بزنید. احساس امنیت و راحتی داشته باشید.

کجا ورزش کنیم؟

پارک پردیسان ، پارک سلامتی است. بهترین محل برای دویدن و ورزش کردن است . شهرداری استان تهران هم تجهیزات ورزشی را هم برای شما در این پارک نسب کرده تا از پارک پردیسان بهترین استفاده را داشته باشیم.

آدرس پارک پردیسان

پارک پردیسان واقع در منطقه 2 تهران بزرگ است. واقع در بین اتوبان حکیم و همت می‌باشد. پارک پردیسان از سمت شمال به همت و اتوبان حکیم یه ضلع جنوب می‌رسد. از سمت شرق اتوبان شیخ فضل الله نوری و از غرب به اتوبان یادگار امام ختم میشود.

نقشه گوگل

مطالب مرتبط با تهران گردی