جهت هماهنگی تور و پشتیبانی سایت باشماره { 09127994107} تماس بگیرید.

شب گردی ماه رمضان

ایران اکیپ    فرارسیدن  ماه مبارک رمضان را تبریک میگوید. 

 

دیگه با شروع ماه مبارک رمضان 1398 از روز دوشنبه به تاریخ 1398/02/16 رستوران های کافه ها و … تعطیل میشن و اون جوری که دوست داری نمیتونی تفریح کنی. اما در اینجا بهت مگیم رمضان گردی چیکار کنی و چه جوری خوش بگذرونی.

 

در تجربه اول  از دوره های تهران گردی (تهران به وقت شب)  در رمضان 1398 ، به سراغ تجریش خواهیم رفت.

شهر فروخته شده در توسعه یافته  تهران  و مرکز منطقه شمیرانات ، که امروزه از باغ ها .فضای ناب شمیرانات  قدیم تنها باغ های سفارت ها و عمارت ها برجای مانده است.  کمی پیش از اذان مغرب، مسیرمان را در تجربه تهران گردی ( تهران به وقت شب) را آغاز خواهیم کرد.

افطاری را از بازار تجریش صرف میکنیم  و راهی  تجریش اصیل خواهیم شد.از خانه ها ، باغ ها ، کوچه باغ های این محله دیدن بازدید خواهیم کرد که تمایل چندانی به دیده شدن ، شنیده شدن  رازهای نهفته در دلشان را ندارند. همراه ایرران اکیپ شوید برای خلق تجربه نو.

شب های تمام نشدنی تهران عطر و بویی دیگر دارد. بخصوص ماه رمضان تا افطار  منتظر میمونی که بزنی به دل شب تهران و  بری تفریح کنی و یه چیزی بخوری .

هر جای تهران زیباست و شب های خودش را داره و  تو ماه رمضان هم ، نقطه به نقطه تهران  زیبایی داره و یکی از این مناطق برج میلاد است. که خود برج میلاد جزو جاذبه های گردشگری تهران محسوب میشود.

 

مراسم افطار تا سحر در برج میلاد

برج میلاد نماد تهران مدرن، عظمتی با شکوه دارد و اقتدار تهران پایتخت فرهنگ و  هنر مدرن ایران می باشد.

برج میلاد از یکم ماه مبارک رمضان تا آخرین روز ماه رمضان ، پذیرای وجود گرم شماست تا با حضور حودتون فضای رمضان برج میلاد را معنوی تر کنید.مطالب مرتبط