جهت هماهنگی تور و پشتیبانی سایت باشماره { 09127994107} تماس بگیرید.

آبشار هفت چشمه

بی  شک یکی از جذابترین مناطق جاده چالوس نزدیک روستا ارنگه  در کیلومتر 17 چالوس آبشار 7 چشمه میباشد که مبدا ورود وداخل شدن به آن رستوران 7 چشمه پرداخت نفری 5 هزار تومن وماشین 30 هزار تومن خودتان را وارد منطقه جذاب میکنین که آخر هفته جذاب برای غذا درست کردن در طبیعت وعکس های عالی برای پروفایل وپست عالی صفحات مجازی ،یک روزه بی دغدغه از هیاهوی شهری ،چای ذغالی درست کردن وغذا درست کردن در طبیعت… نگران سرویس بهداشتی نباشین که داخل مسیر با ایمن سازی هایی که انجام دادن هر 300 متر اتاق سرویس بهداشتی درست کردن . آبشار هفت چشمه یکی ازبهترین آبشارهای تهران (استان البرز) که در کیلومتر ۱۷ جاده کرج- چالوس و بالای رودخانه ارنگه واقع شده.ارتفاع آبشار هفت چشمه،  حدود ۹۰ متر است و از این نظر یکی از آبشارهای بزرگ کشور محسوب می شود.

>تصویر دره هفت چشمه ایران اکیپ

مسیر دسترسی به این آبشار از میان سنگ ها و صخره ها عبور می کند و همین امر بازدید از آبشار را در فصول بارندگی با مشکل مواجه می سازد.

تصویر آبشار آدران ایران اکیپ

در این مسیر آبشارهای کوچکی وجود دارند که ارتفاع آن ها به ۵ متر می رسد و با نام «هفت چشمه» خوانده می شوند.

تصویر طبیعت زیبای هفت چشمه ایران اکیپ

بهترین فصل برای سفر به این آبشار فصل تابستان است. چراکه مسیر کوهستانی و گاها صعب العبور شما را با موانعی مواجه خواهد کرد. اما با در دست داشتن تجهیزات سفر می توانید به راحتی به آبشار رسیده و از فضای فوق العاده ی آن دیدن کنید.

تصویر درست کردن غذا در طبیعت هفت چشمه ایران اکیپ

در طول مسیر آبشار می توانید از غارهای طبیعی فوق العاده ای که در ناحیه وجود دارد دیدن کنید. اگر چه تنها نمایی از این غارها را مشاهده می کنید و می توانید سوژه ای عالی برای عکاسی در دست داشته باشید.

وجود پوشش گیاهی فوق العاده در طول مسیر از دیگر جذابیت هایی است که در طول تورطبیعت گردی خود با آن مواجه خواهید شد.

به خاطر داشته باشید که سفر به این ناحیه تنها در صورت همراه شدن با توریک روزه و یا تورطبیعت گردی به شما توصیه می شود. چراکه ممکن است با مشکلاتی در طول تورمسافرتی مواجه شوید که رفع آنها به تنهایی برای شما مقدور نباشد. این آبشار فوق العاده و همچنین آبشارهای هم جوار که ارتفاعی کمتر دارند محدوده ای فوق العاده زیبا را به وجود آورده اند به خصوص در فصل تابستان با طبیعتی منحصر به فرد در منطقه روبه رو می شوید و می توانید لذتی صد چندان از تورمسافرتی خود ببرید.

تصویر راه دسترسی به آبشار هفت چشمه ایران اکیپ


مطالب مرتبط